Як очистити графин з вузьким шийкою?
Чищення графину за допомогою соди та газети
Графін є просто незамінною та досить практичною річчю на кожній кухні. Однак догляд за таким посудом потребує трохи терпіння. Графін, як і будь-який інший посуд з вузьким шийкою складно повністю помити.
Тому в цій статті Світ Посуду підібрав кілька порад, як швидко та ефективно помити графин за допомогою підручних засобів. Першим способом очищення є використання газети та соди. Для цього потрібно приготувати густий розчин із соди та води, а також порвати газету на дрібні шматочки. Потім помістити шматочки газети і розчин у вазу або графін з вузьким шийкою і гарненько збовтати. Після цього почекати трохи, і ретельно промити посудину.
Як очистити графин за допомогою оцту та води
Найпоширенішою проблемою для власників графинів є поява небажаних плям. Щоб позбавитися потемнінь або нальоту на поверхні графину, слід скористатися оцтовим розчином. Щоб приготувати такий розчин, необхідно:
- Розчинити одну склянку оцту на дві склянки теплої води.
- Влити розчин у графин.
- Дати вмісту настоїться близько двох годин.
- Вилити вміст та ретельно промити посудину.
Додаткові способи очищення графину
Найекологічніший спосіб чищення графину – сіль. Можна змішати три столові ложки кухонної солі з однією столовою ложкою оцту. За допомогою щітки або тоненького кухонного йоржика, слід нанести пасту, що вийшла, на брудні ділянки графину. Потім посудину необхідно кілька разів прополоскати. Також варто звернути увагу на те, як почистити графин за допомогою рису та води:
- півсклянки соди і склянку рису висипати у графин;
- залити посуд теплою водою;
- закрити шийку графіна рукою або спеціальною пробкою;
- інтенсивно струшувати графин;
- сода прибере неприємний запах;
- рис акуратно зкребе бруд і цвіль.
Таким чином, існує чимало способів, як очистити графін з вузьким шийкою в домашніх умовах. Завдяки кільком підручним засобам, які напевно знайдуться на кожній кухні, очистити графін не складе труднощів. Крім того, використовуючи народні методи очищення посуду, можна заощадити на купівлі спеціальних очисників, а також не зашкодити навколишньому середовищу.
Теги столовая посуда кухонная посуда
Другие статьи
Як почистити мельхіорові підсклянники?
Яку вибрати маслю?
Як відмити скляний посуд?
Як вибрати овочечистку?