Посуд із термодатчиками
Термодатчиками, або термоконтролерами, ми називаємо термометри, красиві, кольорові, дуже наочно проградуйовані і встановлені на кришках посуду. Їх призначення - давати наочне уявлення про температурний режим страви, що готується. Але це не звичні нам термометри. Вони працюють на інших засадах дії. Термодатчики дають нам уявлення, в якому температурному діапазоні відбувається процес приготування. Тому шкали термодатчиків дуже лаконічно проградуйовані. Красива кругла шкала термодатчика зазвичай розділена на три кольорові сектори: жовтий, зелений та червоний.
Кожен із секторів показує певний температурний діапазон:
жовтий (від 0 до 30 ° С) - у цьому проміжку відбувається розігрів їжі
зелений (від 30 до 90 ° С) - це основний режим для приготування страв, при якому забезпечується збереження вітамінів та білків у продуктах
червоний (від 90 до 120 ° С) – цей інтервал високої температури, як правило, не використовується.
Звичайно, термодатчики дають вельми приблизну, але цілком достатню інформацію про рівень нагрівання, і з ними краще, ніж без них. Вони допомагають стежити, щоб режим приготування був оптимальним, дають можливість приготувати якіснішу страву і по можливості зберегти в ній вітаміни та білки. Термодатчики вимагають дбайливого ставлення до себе. Кришки із встановленими на них термодатчиками дуже небажано кидати. Зрозуміло, перед тим, як помістити посуд у духовку, термодатчик необхідно зняти. Те саме при миття кришок з термодатчиками в посудомийній машині - їх треба знімати. Інакше термодатчики можуть вийти з ладу.
Другие статьи
Посуд Vitesse Di-Ply
Посуд Vitesse з анодованого алюмінію
Технологія порцеляни
Секрети вибору гарної турки